Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Warszawie
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Warszawie podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 57,41% (444 006 głosów)
- BOCHEŃSKI Tobiasz Adam - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 23,1% (178 652 głosów)
- BIEJAT Magdalena Agnieszka - KKW LEWICA: 12,86% (99 442 głosów)
- WIPLER Przemysław Janusz - KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY: 4,45% (34 389 głosów)
- KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard - KW BEZPARTYJNI: 1,4% (10 839 głosów)
- STAROSIELEC Romuald Tadeusz - KW RUCH NAPRAWY POLSKI: 0,78% (6 019 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- FRĄCKOWIAK Filip Jakub: pozycja 1 : 3,03% (17 375 głosów)
- WERESZCZYŃSKA Grażyna Helena: pozycja 2 : 3,03% (17 375 głosów)
- TERCZYŃSKA Agnieszka Agata: pozycja 3 : 3,03% (17 375 głosów)
- KLIMEK Damian Paweł: pozycja 4 : 3,03% (17 375 głosów)
- ZATORSKA Monika Maria: pozycja 5 : 3,03% (17 375 głosów)
- SOKÓŁ Winicjusz Jacek: pozycja 6 : 3,03% (17 375 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- CZERWIŃSKA Ewa Barbara: pozycja 1 : 0,7% (4 038 głosów)
- KOT Wojciech Bogusław: pozycja 2 : 0,7% (4 038 głosów)
- MUCHA Magdalena: pozycja 3 : 0,7% (4 038 głosów)
- KOWALSKA Agnieszka: pozycja 4 : 0,7% (4 038 głosów)
- ŻYCHOWICZ Waldemar Leszek: pozycja 5 : 0,7% (4 038 głosów)
- WARDAL Witold Jan: pozycja 6 : 0,7% (4 038 głosów)
- TWARDOWSKI Mariusz Piotr: pozycja 7 : 0,7% (4 038 głosów)
- PALCZEWSKI Łukasz: pozycja 8 : 0,7% (4 038 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŚRODOŃ Maria Anna: pozycja 1 : 0,96% (5 504 głosów)
- HEBDA Aleksander Leonard: pozycja 2 : 0,96% (5 504 głosów)
- KACZAN Krzysztof: pozycja 3 : 0,96% (5 504 głosów)
- DUTSCH-WICHEREK Magdalena Maria: pozycja 4 : 0,96% (5 504 głosów)
- PRZYROWSKI Maurycy Benedykt: pozycja 5 : 0,96% (5 504 głosów)
- NOWAKOWSKI Kamil Łukasz: pozycja 6 : 0,96% (5 504 głosów)
- SZYMBORSKA Anna Maria: pozycja 7 : 0,96% (5 504 głosów)
- JAWORSKA-GILDE Małgorzata Monika: pozycja 8 : 0,96% (5 504 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- DIDUSZKO-ZYGLEWSKA Agata Martyna: pozycja 1 : 2,23% (12 826 głosów)
- BACZYŃSKI Eryk Jerzy: pozycja 2 : 2,23% (12 826 głosów)
- DOMAŃSKA-PALUSZAK Jolanta: pozycja 3 : 2,23% (12 826 głosów)
- MIELCZAREK Zuzanna Irena: pozycja 4 : 2,23% (12 826 głosów)
- ŁAPA Piotr Paweł: pozycja 5 : 2,23% (12 826 głosów)
- WRÓBLEWSKA Maja Ida: pozycja 6 : 2,23% (12 826 głosów)
- ŻABIŃSKI-SIKORSKI Jakub Nikodem: pozycja 7 : 2,23% (12 826 głosów)
- GROCHOWSKI Krzysztof: pozycja 8 : 2,23% (12 826 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GIERZYŃSKA-KIERWIŃSKA Agnieszka Maria: pozycja 1 : 5,98% (34 335 głosów)
- ŁAGA Daniel Mieczysław: pozycja 2 : 5,98% (34 335 głosów)
- ŻBIKOWSKI Piotr Janusz: pozycja 3 : 5,98% (34 335 głosów)
- STANISZKIS Joanna Maria: pozycja 4 : 5,98% (34 335 głosów)
- WATRAS Anna Małgorzata: pozycja 5 : 5,98% (34 335 głosów)
- LANGOWSKI Rafał Zygmunt: pozycja 6 : 5,98% (34 335 głosów)
- KOŻUCHOWSKI Wojciech Piotr: pozycja 7 : 5,98% (34 335 głosów)
- NEHREBECKA-BYCZEWSKA Anna Teresa: pozycja 8 : 5,98% (34 335 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- PIETRASZEK Karolina Maria: pozycja 1 : 0,33% (1 898 głosów)
- DĄBROWSKA Marta Danuta: pozycja 2 : 0,33% (1 898 głosów)
- PIETRASZEK Dominik Paweł: pozycja 3 : 0,33% (1 898 głosów)
- FLORYSIAK Mirosława: pozycja 4 : 0,33% (1 898 głosów)
- STARBAŁA Julita Anita: pozycja 5 : 0,33% (1 898 głosów)
- RUDOWSKI Michał Jerzy: pozycja 6 : 0,33% (1 898 głosów)
- KARCZMARCZYK Dariusz Artur: pozycja 7 : 0,33% (1 898 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- DĄBROWSKI Sławomir Bogusław: pozycja 1 : 0,09% (518 głosów)
- SIEROCKI Michał Dariusz: pozycja 2 : 0,09% (518 głosów)
- KUMIĘGA Joanna Ludwika: pozycja 3 : 0,09% (518 głosów)
- KWAPIS Andrzej Włodzimierz: pozycja 4 : 0,09% (518 głosów)
- KALINOWSKA-GARBALA Anna Barbara: pozycja 5 : 0,09% (518 głosów)
- RATYŃSKA Karolina Halina: pozycja 6 : 0,09% (518 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOWALCZYK Damian Artur: pozycja 1 : 2,96% (17 832 głosów)
- HEJKA Oskar Jerzy: pozycja 2 : 2,96% (17 832 głosów)
- WIELOCHA Hanna Ewa: pozycja 3 : 2,96% (17 832 głosów)
- TERLECKI Władysław Antoni: pozycja 4 : 2,96% (17 832 głosów)
- ZALEWSKA Anna Maria: pozycja 5 : 2,96% (17 832 głosów)
- OŻAREK Grażyna Ewa: pozycja 6 : 2,96% (17 832 głosów)
- SZAFAROWICZ Oskar: pozycja 7 : 2,96% (17 832 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KULESZA Iwona: pozycja 1 : 0,77% (4 645 głosów)
- SMÓLSKI Wojciech Julian: pozycja 2 : 0,77% (4 645 głosów)
- SZYDŁOWSKA Ewa: pozycja 3 : 0,77% (4 645 głosów)
- KOBOS Wojciech: pozycja 4 : 0,77% (4 645 głosów)
- KAWAŁEK Zofia Antonina: pozycja 5 : 0,77% (4 645 głosów)
- CHOJNOWSKI Dariusz Sebastian: pozycja 6 : 0,77% (4 645 głosów)
- WÓJCIK Andrzej Krzysztof: pozycja 7 : 0,77% (4 645 głosów)
- BUDZYŃSKI Marcin: pozycja 8 : 0,77% (4 645 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- POPŁAWSKI Jan Piotr: pozycja 1 : 0,88% (5 298 głosów)
- BISTUŁA-PRÓSZYŃSKI Grzegorz Jan: pozycja 2 : 0,88% (5 298 głosów)
- GARSTKA Tatiana Joanna: pozycja 3 : 0,88% (5 298 głosów)
- BAJBAK Kinga Aneta: pozycja 4 : 0,88% (5 298 głosów)
- WAŹBIŃSKI Tomasz: pozycja 5 : 0,88% (5 298 głosów)
- PISZCZ Tobiasz: pozycja 6 : 0,88% (5 298 głosów)
- PIETRUSZKA Julia Bożena: pozycja 7 : 0,88% (5 298 głosów)
- KWIECIEŃ Michał Paweł: pozycja 8 : 0,88% (5 298 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JAŁOSZYŃSKA Martyna: pozycja 1 : 1,91% (11 485 głosów)
- HALCZEWSKA Joanna Barbara: pozycja 2 : 1,91% (11 485 głosów)
- CZAJKOWSKI Kuba: pozycja 3 : 1,91% (11 485 głosów)
- WIDŁA Mikołaj Rafał: pozycja 4 : 1,91% (11 485 głosów)
- DALMATA Aleksandra: pozycja 5 : 1,91% (11 485 głosów)
- GOZDEK Jerzy Maksymilian: pozycja 6 : 1,91% (11 485 głosów)
- WYSZOGRODZKI Maciej: pozycja 7 : 1,91% (11 485 głosów)
- ORCHOWSKA Justyna Anna: pozycja 8 : 1,91% (11 485 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KLUŚ Marcin: pozycja 1 : 6% (36 138 głosów)
- LUTOMIRSKA Dorota Małgorzata: pozycja 2 : 6% (36 138 głosów)
- LECH Paweł Piotr: pozycja 3 : 6% (36 138 głosów)
- ZAJĄC Justyna Ewa: pozycja 4 : 6% (36 138 głosów)
- KOŁODZIEJCZYK Andrzej Piotr: pozycja 5 : 6% (36 138 głosów)
- ŁYDZIŃSKA Karolina Alicja: pozycja 6 : 6% (36 138 głosów)
- JUREK Jerzy Maria: pozycja 7 : 6% (36 138 głosów)
- POLINCEUSZ Łukasz Andrzej: pozycja 8 : 6% (36 138 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- BIEŃKO Klaudiusz Eryk: pozycja 1 : 0,38% (2 291 głosów)
- MORAWSKI Jarosław Wacław: pozycja 2 : 0,38% (2 291 głosów)
- SOLOCH Hanna: pozycja 3 : 0,38% (2 291 głosów)
- HUMIŃSKA Lidia Elżbieta: pozycja 4 : 0,38% (2 291 głosów)
- MODELEWSKA Izabela Marta: pozycja 5 : 0,38% (2 291 głosów)
- BIEŃKO Damian Wacław: pozycja 6 : 0,38% (2 291 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- KOŚCIUSZKO-PIĄTKOWSKA Adriana Irena: pozycja 1 : 0,08% (491 głosów)
- ŁOMIŃSKI Krzysztof Stanisław: pozycja 2 : 0,08% (491 głosów)
- BECKER-DAAB Anna: pozycja 3 : 0,08% (491 głosów)
- HANIFI Aleksandra Alicja: pozycja 4 : 0,08% (491 głosów)
- BECKER-DAAB Dariusz Jan: pozycja 5 : 0,08% (491 głosów)
- SIEROCKI Dariusz Marian: pozycja 6 : 0,08% (491 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CIEŚLIKOWSKI Jacek Marcin: pozycja 1 : 2,31% (18 743 głosów)
- SŁODKOWSKI Arkadiusz: pozycja 2 : 2,31% (18 743 głosów)
- SZYMBORSKA Michalina Teresa: pozycja 3 : 2,31% (18 743 głosów)
- OLEJNIK Elżbieta Maria: pozycja 4 : 2,31% (18 743 głosów)
- GUZEWICZ Anna: pozycja 5 : 2,31% (18 743 głosów)
- PANISZEWA Anna: pozycja 6 : 2,31% (18 743 głosów)
- KASZUBA Artur Cezary: pozycja 7 : 2,31% (18 743 głosów)
- EYSMONT Przemysław Maria: pozycja 8 : 2,31% (18 743 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- WYSOCKI Mikołaj: pozycja 1 : 0,47% (3 855 głosów)
- PARVI-STRYJEŃSKA Anna Aleksandra: pozycja 2 : 0,47% (3 855 głosów)
- SOTEK Barbara Henryka: pozycja 3 : 0,47% (3 855 głosów)
- GOSZCZYCKA Katarzyna: pozycja 4 : 0,47% (3 855 głosów)
- KARPIŃSKA Katarzyna Gabriela: pozycja 5 : 0,47% (3 855 głosów)
- MATUSZ Piotr Marian: pozycja 6 : 0,47% (3 855 głosów)
- CZARKOWSKI Maciej: pozycja 7 : 0,47% (3 855 głosów)
- POPKO Aleksander Wojciech: pozycja 8 : 0,47% (3 855 głosów)
- STEFANIAK Waldemar Lech: pozycja 9 : 0,47% (3 855 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MOCH Marzena Romana: pozycja 1 : 0,78% (6 346 głosów)
- WIECZOREK Katarzyna Agata: pozycja 2 : 0,78% (6 346 głosów)
- PIASECKI Jerzy Marek: pozycja 3 : 0,78% (6 346 głosów)
- RAKIEL-CZARNECKA Walentyna: pozycja 4 : 0,78% (6 346 głosów)
- MARECKI Marek Antoni: pozycja 5 : 0,78% (6 346 głosów)
- WARYCH Michał: pozycja 6 : 0,78% (6 346 głosów)
- STEPNOWSKI Jarosław: pozycja 7 : 0,78% (6 346 głosów)
- RUTKOWSKA Mirosława: pozycja 8 : 0,78% (6 346 głosów)
- PUCHALSKI Tomasz Waldemar: pozycja 9 : 0,78% (6 346 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ŁUCZAK Melania: pozycja 1 : 1,92% (15 608 głosów)
- WĘŻYK Kacper Paweł: pozycja 2 : 1,92% (15 608 głosów)
- RAWSKI Tomasz: pozycja 3 : 1,92% (15 608 głosów)
- FISZER Anna Maria: pozycja 4 : 1,92% (15 608 głosów)
- ŻYŻYŃSKA-GALEŃSKA Krystyna Izabela: pozycja 5 : 1,92% (15 608 głosów)
- BARTOSIEWICZ Łukasz Konrad: pozycja 6 : 1,92% (15 608 głosów)
- KUPPER Dorota Katarzyna: pozycja 7 : 1,92% (15 608 głosów)
- ZYGMUNT Dawid: pozycja 8 : 1,92% (15 608 głosów)
- DRAGAN Urszula Małgorzata: pozycja 9 : 1,92% (15 608 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz: pozycja 1 : 5,46% (44 352 głosów)
- WIŚNIAKOWSKI Bartosz: pozycja 2 : 5,46% (44 352 głosów)
- ZAKRZEWSKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 3 : 5,46% (44 352 głosów)
- WIŚNIEWSKA-NAJGEBAUER Joanna Anna: pozycja 4 : 5,46% (44 352 głosów)
- GOSŁAWSKI Michał Krzysztof: pozycja 5 : 5,46% (44 352 głosów)
- JABŁOŃSKA Marta Maria: pozycja 6 : 5,46% (44 352 głosów)
- MICHALAK Tomasz Jan: pozycja 7 : 5,46% (44 352 głosów)
- OWCZAREK-TAHTAH Magdalena Agnieszka: pozycja 8 : 5,46% (44 352 głosów)
- SAWICKI Paweł: pozycja 9 : 5,46% (44 352 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY:
- ZALEWSKA Joanna Małgorzata: pozycja 1 : 0,25% (2 013 głosów)
- KOCEMBA-BILOUSOV Ewa Barbara: pozycja 2 : 0,25% (2 013 głosów)
- MAJSTREWICZ Aleksandra: pozycja 3 : 0,25% (2 013 głosów)
- PIWOWARCZUK Marian: pozycja 4 : 0,25% (2 013 głosów)
- CHMIEL Przemysław Konrad: pozycja 5 : 0,25% (2 013 głosów)
- JASTER Hubert Jakub: pozycja 6 : 0,25% (2 013 głosów)
- GRAD Piotr: pozycja 7 : 0,25% (2 013 głosów)
- TRATKIEWICZ Katarzyna Karolina: pozycja 8 : 0,25% (2 013 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard: pozycja 1 : 0,21% (1 734 głosów)
- ZIEMBA Artur Jerzy: pozycja 2 : 0,21% (1 734 głosów)
- ZIEMBA Katarzyna Anna: pozycja 3 : 0,21% (1 734 głosów)
- KURZAWIŃSKA Alicja Eulalia: pozycja 4 : 0,21% (1 734 głosów)
- SZPYTMA Michał Piotr: pozycja 5 : 0,21% (1 734 głosów)
- GUBALSKA Julia: pozycja 6 : 0,21% (1 734 głosów)
- WOJCIECHOWSKI Piotr: pozycja 7 : 0,21% (1 734 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY TOBOLCZYK:
- TOBOLCZYK Agata: pozycja 1 : 0,05% (392 głosów)
- TABAKA Karol: pozycja 2 : 0,05% (392 głosów)
- SZTYMA-KNASIECKA Tamara Sabina: pozycja 3 : 0,05% (392 głosów)
- WIĘCKOWSKI Piotr: pozycja 4 : 0,05% (392 głosów)
- LEDWOLORZ Anna Katarzyna: pozycja 5 : 0,05% (392 głosów)
- SAWICKI Stefan Jerzy: pozycja 6 : 0,05% (392 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BINKOWSKI Maciej Wojciech: pozycja 1 : 3,41% (13 031 głosów)
- PROROK Aleksandra: pozycja 2 : 3,41% (13 031 głosów)
- DUDEK Janina: pozycja 3 : 3,41% (13 031 głosów)
- JANIKÓW Monika Sabiha: pozycja 4 : 3,41% (13 031 głosów)
- OLSZEWSKA Izabela: pozycja 5 : 3,41% (13 031 głosów)
- RÓŻAŃSKI Janusz Andrzej: pozycja 6 : 3,41% (13 031 głosów)
- LACHOWICZ Mateusz Sebastian: pozycja 7 : 3,41% (13 031 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KRYSTMAN Krzysztof Jan: pozycja 1 : 0,75% (2 869 głosów)
- KACPRZAK Hanna Elżbieta: pozycja 2 : 0,75% (2 869 głosów)
- KOSIOREK Rafał Jerzy: pozycja 3 : 0,75% (2 869 głosów)
- ŻÓŁCIŃSKA Halina Wanda: pozycja 4 : 0,75% (2 869 głosów)
- KUREK Dominik Sebastian: pozycja 5 : 0,75% (2 869 głosów)
- DYBOWSKA Maria Wiktoria: pozycja 6 : 0,75% (2 869 głosów)
- LUTOSTAŃSKI Adam Piotr: pozycja 7 : 0,75% (2 869 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- JACKOWSKI Gabriel: pozycja 1 : 1,04% (3 987 głosów)
- JAWORSKI Lech Włodzimierz: pozycja 2 : 1,04% (3 987 głosów)
- RYCHLEWSKI Konrad Krzysztof: pozycja 3 : 1,04% (3 987 głosów)
- SAWICKA Joanna: pozycja 4 : 1,04% (3 987 głosów)
- WOJTKÓW Andrzej Roman: pozycja 5 : 1,04% (3 987 głosów)
- KOZUBEK Elżbieta Barbara: pozycja 6 : 1,04% (3 987 głosów)
- JASTRZĘBSKA Patrycja Anna: pozycja 7 : 1,04% (3 987 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- SZOLC Marek Bruno: pozycja 1 : 2,02% (7 744 głosów)
- SMEŁKA-LESZCZYŃSKA Zofia Ewa: pozycja 2 : 2,02% (7 744 głosów)
- TARNOWSKI Bartosz: pozycja 3 : 2,02% (7 744 głosów)
- SKUZ Julianna: pozycja 4 : 2,02% (7 744 głosów)
- RADOMSKI Bartosz: pozycja 5 : 2,02% (7 744 głosów)
- SPRAWNIK Małgorzata: pozycja 6 : 2,02% (7 744 głosów)
- SOSNOWSKI Albert Dariusz: pozycja 7 : 2,02% (7 744 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BUDZISZEWSKI Mariusz: pozycja 1 : 6,58% (25 191 głosów)
- WILK Krystian Maciej: pozycja 2 : 6,58% (25 191 głosów)
- NIEWITECKA Renata Maria: pozycja 3 : 6,58% (25 191 głosów)
- SZYMAŃSKI Eugeniusz: pozycja 4 : 6,58% (25 191 głosów)
- PAKULSKA Marta Elżbieta: pozycja 5 : 6,58% (25 191 głosów)
- SITAREK Albert Paweł: pozycja 6 : 6,58% (25 191 głosów)
- SANTOREK Adrianna Beata: pozycja 7 : 6,58% (25 191 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- SZCZAKOWSKA Martyna: pozycja 1 : 0,42% (1 606 głosów)
- BABIAK Andrzej: pozycja 2 : 0,42% (1 606 głosów)
- ŁUNIEWSKI Tomasz Jerzy: pozycja 3 : 0,42% (1 606 głosów)
- WALCZAK Wojciech: pozycja 4 : 0,42% (1 606 głosów)
- WALCZAK Joanna Mieczysława: pozycja 5 : 0,42% (1 606 głosów)
- OLĘDZKI Krzysztof Mateusz: pozycja 6 : 0,42% (1 606 głosów)
- KRASNODĘBSKA Marianna Zuzanna: pozycja 7 : 0,42% (1 606 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- ANGELUS Dorian Adam: pozycja 1 : 0,09% (339 głosów)
- SEREJSKA-WRÓBEL Magdalena: pozycja 2 : 0,09% (339 głosów)
- WŁOSZCZAK Łukasz Adam: pozycja 3 : 0,09% (339 głosów)
- DUBIL Adelina Magdalena: pozycja 4 : 0,09% (339 głosów)
- JAMOREK Karina Aleksandra: pozycja 5 : 0,09% (339 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- FIGURA Dariusz: pozycja 1 : 2,98% (18 876 głosów)
- TOMASZEWSKA Joanna: pozycja 2 : 2,98% (18 876 głosów)
- SAŁYGA Aldona: pozycja 3 : 2,98% (18 876 głosów)
- STEPNOWSKA Teresa Anna: pozycja 4 : 2,98% (18 876 głosów)
- BIERUT Adam Bolesław: pozycja 5 : 2,98% (18 876 głosów)
- WACŁAWEK Tadeusz: pozycja 6 : 2,98% (18 876 głosów)
- JEŻEWSKI Janusz: pozycja 7 : 2,98% (18 876 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- CZAK-ŻUKOWSKI Piotr Jan: pozycja 1 : 0,65% (4 132 głosów)
- KREPS Radosław Paweł: pozycja 2 : 0,65% (4 132 głosów)
- PIOTROWSKI Marek Jacek: pozycja 3 : 0,65% (4 132 głosów)
- MATYSEK Beata Maria: pozycja 4 : 0,65% (4 132 głosów)
- SOWIŃSKA Agnieszka Maria: pozycja 5 : 0,65% (4 132 głosów)
- KRZYŻOWSKI Marcin Adam: pozycja 6 : 0,65% (4 132 głosów)
- VERHEYEN Maria Wiktoria: pozycja 7 : 0,65% (4 132 głosów)
- JANIAK-GAJEK Anna Eugenia: pozycja 8 : 0,65% (4 132 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- STRZEŻEK Jan Longin: pozycja 1 : 0,93% (5 911 głosów)
- BERNARDELLI Patryk Albert: pozycja 2 : 0,93% (5 911 głosów)
- KRAWCEWICZ Łukasz Piotr: pozycja 3 : 0,93% (5 911 głosów)
- MOCHTAK Małgorzata Ilona: pozycja 4 : 0,93% (5 911 głosów)
- SASSI Ben Bernard: pozycja 5 : 0,93% (5 911 głosów)
- WAWRYNIUK Emilia: pozycja 6 : 0,93% (5 911 głosów)
- BADOWSKA Hanna: pozycja 7 : 0,93% (5 911 głosów)
- OWERKO Maciej Grzegorz: pozycja 8 : 0,93% (5 911 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- SZCZEPAŃSKA Marta Ewa: pozycja 1 : 1,81% (11 484 głosów)
- MOROZGALSKI Tomasz Kacper: pozycja 2 : 1,81% (11 484 głosów)
- OŁDAKOWSKA Anna Weronika: pozycja 3 : 1,81% (11 484 głosów)
- ŻURAWSKI Cezary: pozycja 4 : 1,81% (11 484 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Joanna: pozycja 5 : 1,81% (11 484 głosów)
- CZARNOCKA Justyna Natalia: pozycja 6 : 1,81% (11 484 głosów)
- PAWLACZYK Irena: pozycja 7 : 1,81% (11 484 głosów)
- KARACZUN Jacek Ignacy: pozycja 8 : 1,81% (11 484 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WERTENSTEIN-ŻUŁAWSKI Piotr Jerzy: pozycja 1 : 6,07% (38 417 głosów)
- KRÓLAK Renata Monika: pozycja 2 : 6,07% (38 417 głosów)
- WYRWAŁ Agnieszka Monika: pozycja 3 : 6,07% (38 417 głosów)
- TRACZYK Jakub: pozycja 4 : 6,07% (38 417 głosów)
- KORC Agata Ewa: pozycja 5 : 6,07% (38 417 głosów)
- KAMIŃSKI Radosław Janusz: pozycja 6 : 6,07% (38 417 głosów)
- ANDRZEJEWSKI Tomasz Paweł: pozycja 7 : 6,07% (38 417 głosów)
- PIETRUSIŃSKI Kacper Karol: pozycja 8 : 6,07% (38 417 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- DZIUBAK Bartłomiej: pozycja 1 : 0,41% (2 566 głosów)
- ORZECHOWSKA Anna Maria: pozycja 2 : 0,41% (2 566 głosów)
- STERKOWSKA Elżbieta Maria: pozycja 3 : 0,41% (2 566 głosów)
- ZIEMBA Maciej Artur: pozycja 4 : 0,41% (2 566 głosów)
- WOLSKI Artur Robert: pozycja 5 : 0,41% (2 566 głosów)
- GRAP Bartłomiej Andrzej: pozycja 6 : 0,41% (2 566 głosów)
- CEGLIŃSKA Renata: pozycja 7 : 0,41% (2 566 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- ROSIEWICZ Andrzej Wacław: pozycja 1 : 0,11% (705 głosów)
- MAŁKIEWICZ Tomasz: pozycja 2 : 0,11% (705 głosów)
- ZAJKOWSKA Krystyna: pozycja 3 : 0,11% (705 głosów)
- CHOLEWA Iwona: pozycja 4 : 0,11% (705 głosów)
- TYLIŃSKI Andrzej Jakub: pozycja 5 : 0,11% (705 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZABŁOCKI Wojciech Jakub: pozycja 1 : 2,68% (10 478 głosów)
- RADZISZEWSKA Małgorzata: pozycja 2 : 2,68% (10 478 głosów)
- LESIAK Paweł Marian: pozycja 3 : 2,68% (10 478 głosów)
- ZWIERKO-WIERCIOCH Agnieszka Zofia: pozycja 4 : 2,68% (10 478 głosów)
- WIROWSKI Witold Tadeusz: pozycja 5 : 2,68% (10 478 głosów)
- ŚPIEWAKOWSKA Joanna Iwona: pozycja 6 : 2,68% (10 478 głosów)
- SUSKA Zofia Dorota: pozycja 7 : 2,68% (10 478 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- GROSZKOWSKA Agnieszka: pozycja 1 : 0,98% (3 851 głosów)
- ADAMKIEWICZ Marcin Piotr: pozycja 2 : 0,98% (3 851 głosów)
- HEMPEREK Jakub Łukasz: pozycja 3 : 0,98% (3 851 głosów)
- GORYSZEWSKA Emilia Magdalena: pozycja 4 : 0,98% (3 851 głosów)
- LISZEWSKA Małgorzata Teresa: pozycja 5 : 0,98% (3 851 głosów)
- WÓJCIK Jakub Jan: pozycja 6 : 0,98% (3 851 głosów)
- ŻOKOWSKI Denis Wiktor: pozycja 7 : 0,98% (3 851 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KALBARCZYK Andrzej Jerzy: pozycja 1 : 1,24% (4 865 głosów)
- BRZEZICKA Daria Ewa: pozycja 2 : 1,24% (4 865 głosów)
- SZAJBNER Martyna Donata: pozycja 3 : 1,24% (4 865 głosów)
- MADYŃSKI Przemysław Paweł: pozycja 4 : 1,24% (4 865 głosów)
- MOCH Adrian Krzysztof: pozycja 5 : 1,24% (4 865 głosów)
- SMOLARSKA-KOWALSKA Eliza Ludmiła: pozycja 6 : 1,24% (4 865 głosów)
- SAULEWICZ Ewa Jagoda: pozycja 7 : 1,24% (4 865 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- IZDEBSKI Robert: pozycja 1 : 1,41% (5 529 głosów)
- LAFERI Agnieszka: pozycja 2 : 1,41% (5 529 głosów)
- SMYCZYŃSKI Tomasz: pozycja 3 : 1,41% (5 529 głosów)
- DŁAWICHOWSKA Anna Maria: pozycja 4 : 1,41% (5 529 głosów)
- BUDASZEWSKA Urszula Elżbieta: pozycja 5 : 1,41% (5 529 głosów)
- SALAMON Michał: pozycja 6 : 1,41% (5 529 głosów)
- WYSOCKI Maciej: pozycja 7 : 1,41% (5 529 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ROGUSKA Magdalena: pozycja 1 : 7,22% (28 222 głosów)
- AUKSEL-SEKUTOWICZ Anna Bogusława: pozycja 2 : 7,22% (28 222 głosów)
- LULIS Roman Adam: pozycja 3 : 7,22% (28 222 głosów)
- BOROWSKA Agnieszka Elżbieta: pozycja 4 : 7,22% (28 222 głosów)
- ŁANIEWSKA Elżbieta: pozycja 5 : 7,22% (28 222 głosów)
- WAJSZCZAK Mariusz: pozycja 6 : 7,22% (28 222 głosów)
- MILEWSKI Patryk Emil: pozycja 7 : 7,22% (28 222 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY:
- BĄK Aleksander Adam: pozycja 1 : 0,39% (1 511 głosów)
- WAŚNIOWSKA Barbara Anna: pozycja 2 : 0,39% (1 511 głosów)
- SKARZYŃSKA-SZCZEPANIAK Ewa Maria: pozycja 3 : 0,39% (1 511 głosów)
- PARYSZ Marcin Jacek: pozycja 4 : 0,39% (1 511 głosów)
- GOŁĘBIOWSKI Filip Marek: pozycja 5 : 0,39% (1 511 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- SPECJALSKI Michał Mariusz: pozycja 1 : 0,45% (1 766 głosów)
- WOJDA Kacper Sławomir: pozycja 2 : 0,45% (1 766 głosów)
- LUBLIŃSKA Agnieszka: pozycja 3 : 0,45% (1 766 głosów)
- SOBIECKA Barbara Bogusława: pozycja 4 : 0,45% (1 766 głosów)
- WOJTCZAK Paulina: pozycja 5 : 0,45% (1 766 głosów)
- KONOPIŃSKI Robert: pozycja 6 : 0,45% (1 766 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- KOWALCZYK Krzysztof: pozycja 1 : 0,12% (451 głosów)
- CZAPSKA Barbara Jolanta: pozycja 2 : 0,12% (451 głosów)
- STOKOWIEC Rafał Leszek: pozycja 3 : 0,12% (451 głosów)
- PUDŁO Beata Bożena: pozycja 4 : 0,12% (451 głosów)
- ZAJKOWSKA Helena: pozycja 5 : 0,12% (451 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SOCHA Barbara Jadwiga: pozycja 1 : 3,61% (15 050 głosów)
- SZYSZKO Piotr Cezar: pozycja 2 : 3,61% (15 050 głosów)
- BŁAŻEJAK Anna Beata: pozycja 3 : 3,61% (15 050 głosów)
- MELANOWICZ Grażyna Maria: pozycja 4 : 3,61% (15 050 głosów)
- SZALA Marek Imiesław: pozycja 5 : 3,61% (15 050 głosów)
- STEMPNOWSKI Zbigniew Marian: pozycja 6 : 3,61% (15 050 głosów)
- LISIECKA Aleksandra Józefa: pozycja 7 : 3,61% (15 050 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- SATURSKI Paweł: pozycja 1 : 0,95% (3 944 głosów)
- MATUSIK-NIEDZIAŁEK Agnieszka Magdalena: pozycja 2 : 0,95% (3 944 głosów)
- GUDOWSKA Kinga Agnieszka: pozycja 3 : 0,95% (3 944 głosów)
- SZYDŁOWSKA Beata Irena: pozycja 4 : 0,95% (3 944 głosów)
- SKRZYPCZAK Andrzej Mirosław: pozycja 5 : 0,95% (3 944 głosów)
- PAWLAK Karol: pozycja 6 : 0,95% (3 944 głosów)
- JĘDRZEJEWSKI Konrad Wojciech: pozycja 7 : 0,95% (3 944 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- OJER Anna Małgorzata: pozycja 1 : 1,7% (7 073 głosów)
- JAKUBOWSKA Kinga: pozycja 2 : 1,7% (7 073 głosów)
- GWIZDKOWSKA Ewa Aleksandra: pozycja 3 : 1,7% (7 073 głosów)
- PIŁCZYŃSKI Jakub Michał: pozycja 4 : 1,7% (7 073 głosów)
- GÓRECKI Dariusz: pozycja 5 : 1,7% (7 073 głosów)
- NOWATKIEWICZ Rafał Sebastian: pozycja 6 : 1,7% (7 073 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- CHLEWICKI Marcin Michał: pozycja 1 : 1,12% (4 651 głosów)
- MAJ Krzysztof Paweł: pozycja 2 : 1,12% (4 651 głosów)
- JAKUBOWSKI Mateusz Marcin: pozycja 3 : 1,12% (4 651 głosów)
- LEWCZUK Amelia Aisza: pozycja 4 : 1,12% (4 651 głosów)
- SZYDŁOWSKA Anna Krystyna: pozycja 5 : 1,12% (4 651 głosów)
- SKORUPA Gabriel Hubert: pozycja 6 : 1,12% (4 651 głosów)
- KLEMBOWSKA Agnieszka Joanna: pozycja 7 : 1,12% (4 651 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- POTAPOWICZ Sławomir: pozycja 1 : 6,66% (27 717 głosów)
- JANCZAR Ewa: pozycja 2 : 6,66% (27 717 głosów)
- JĘDRZEJEWSKI Marcin Grzegorz: pozycja 3 : 6,66% (27 717 głosów)
- KACZYŃSKI Jarosław Henryk: pozycja 4 : 6,66% (27 717 głosów)
- SPINKIEWICZ Sandra Katarzyna: pozycja 5 : 6,66% (27 717 głosów)
- PIEKARSKA Dorota Anna: pozycja 6 : 6,66% (27 717 głosów)
- PIOTROWSKI Arkadiusz: pozycja 7 : 6,66% (27 717 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- STERKOWSKI Piotr Roman: pozycja 1 : 0,47% (1 951 głosów)
- DUTKIEWICZ Monika Olga: pozycja 2 : 0,47% (1 951 głosów)
- STERKOWSKA Ewelina: pozycja 3 : 0,47% (1 951 głosów)
- MARCINIAK Jadwiga Alicja: pozycja 4 : 0,47% (1 951 głosów)
- STERKOWSKI Kacper Jan: pozycja 5 : 0,47% (1 951 głosów)
- DMOWSKI Rafał Przemysław: pozycja 6 : 0,47% (1 951 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- ROŻEK Hieronim Wiesław: pozycja 1 : 0,13% (535 głosów)
- ŁADOŚ Renata: pozycja 2 : 0,13% (535 głosów)
- WITKOWSKI Józef Antoni: pozycja 3 : 0,13% (535 głosów)
- RZĄCA Elżbieta Emilia: pozycja 4 : 0,13% (535 głosów)
- WILCZYŃSKI Sławomir Jan: pozycja 5 : 0,13% (535 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 8
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BOCHEŃSKI Tobiasz Adam: pozycja 1 : 1,91% (20 963 głosów)
- MŁYNAREK Christian: pozycja 2 : 1,91% (20 963 głosów)
- KĘDZIERSKI Mateusz Aleksander: pozycja 3 : 1,91% (20 963 głosów)
- KASZTELAN Jolanta Krystyna: pozycja 4 : 1,91% (20 963 głosów)
- WIĄCEK Maciej Daniel: pozycja 5 : 1,91% (20 963 głosów)
- PES VEL PACE Małgorzata Krystyna: pozycja 6 : 1,91% (20 963 głosów)
- ZABŁOCKI Andrzej Maciej: pozycja 7 : 1,91% (20 963 głosów)
- STRYJKOWSKA Klaudia: pozycja 8 : 1,91% (20 963 głosów)
- KLUKOWSKA Iwona Maria: pozycja 9 : 1,91% (20 963 głosów)
- WILCZYŃSKA-BĄCZYK Iwona Grażyna: pozycja 10 : 1,91% (20 963 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- MACHULSKI Wojciech Amadeusz: pozycja 1 : 0,47% (5 142 głosów)
- TRZOS-PRZYBYSZ Marzena Beata: pozycja 2 : 0,47% (5 142 głosów)
- ROŚCISZEWSKA Elżbieta Julianna: pozycja 3 : 0,47% (5 142 głosów)
- TYSKA Elżbieta Maria: pozycja 4 : 0,47% (5 142 głosów)
- CZACZKOWSKI Kamil: pozycja 5 : 0,47% (5 142 głosów)
- KAPKA Adrian Patryk: pozycja 6 : 0,47% (5 142 głosów)
- TOMALA Karol Jerzy: pozycja 7 : 0,47% (5 142 głosów)
- JARZĄBEK Łukasz Zbigniew: pozycja 8 : 0,47% (5 142 głosów)
- ŚWIDERSKA Grażyna Jadwiga: pozycja 9 : 0,47% (5 142 głosów)
- POWIERŻA Zbigniew: pozycja 10 : 0,47% (5 142 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- RADZIKOWSKA Katarzyna Maria: pozycja 1 : 0,82% (8 975 głosów)
- NAWROTEK Konrad Paweł: pozycja 2 : 0,82% (8 975 głosów)
- MARZEC Bartosz Kamil: pozycja 3 : 0,82% (8 975 głosów)
- PACZKOWSKA Małgorzata Irena: pozycja 4 : 0,82% (8 975 głosów)
- SZEMPLIŃSKI Paweł Witosław: pozycja 5 : 0,82% (8 975 głosów)
- AJEWSKA Marta Aleksandra: pozycja 6 : 0,82% (8 975 głosów)
- WASZCZUK Anna: pozycja 7 : 0,82% (8 975 głosów)
- STRZELCZYK Zbigniew Piotr: pozycja 8 : 0,82% (8 975 głosów)
- BOGDANOWICZ Adam: pozycja 9 : 0,82% (8 975 głosów)
- PRZESPOLEWSKI Przemysław Robert: pozycja 10 : 0,82% (8 975 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ZIOŁO-PUŻUK Karolina: pozycja 1 : 1,24% (13 570 głosów)
- MARCZAK Marta Jadwiga: pozycja 2 : 1,24% (13 570 głosów)
- KOBA Radosław Bartosz: pozycja 3 : 1,24% (13 570 głosów)
- GODLEWSKA Teresa Maria: pozycja 4 : 1,24% (13 570 głosów)
- SKRZYPEK Daisy Miriam: pozycja 5 : 1,24% (13 570 głosów)
- PRZEWŁOCKI Paweł Karol: pozycja 6 : 1,24% (13 570 głosów)
- SWĘDZIKOWSKI Piotr Michał: pozycja 7 : 1,24% (13 570 głosów)
- WESOŁOWSKI Jacek Jakub: pozycja 8 : 1,24% (13 570 głosów)
- OSAS-MICUŁA Małgorzata Justyna: pozycja 9 : 1,24% (13 570 głosów)
- LISZKA Sebastian Roman: pozycja 10 : 1,24% (13 570 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MALINOWSKA-GRUPIŃSKA Ewa Dorota: pozycja 1 : 5,31% (58 230 głosów)
- MATEJKA Michał Patryk: pozycja 2 : 5,31% (58 230 głosów)
- WYSZYŃSKI Maciej: pozycja 3 : 5,31% (58 230 głosów)
- MIĘKWICZ Agnieszka Katarzyna: pozycja 4 : 5,31% (58 230 głosów)
- ŻYŁKA Tomasz Andrzej: pozycja 5 : 5,31% (58 230 głosów)
- PAWŁOWSKA Iwona: pozycja 6 : 5,31% (58 230 głosów)
- LIPIŃSKA-DERLIKOWSKA Magdalena Barbara: pozycja 7 : 5,31% (58 230 głosów)
- WOŹNIAK Robert Andrzej: pozycja 8 : 5,31% (58 230 głosów)
- NAPIÓRKOWSKA Aleksandra Irena: pozycja 9 : 5,31% (58 230 głosów)
- KRAJEWSKA Sylwia: pozycja 10 : 5,31% (58 230 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- PISKOREK Beata Jolanta: pozycja 1 : 0,27% (2 989 głosów)
- KULIK Piotr: pozycja 2 : 0,27% (2 989 głosów)
- DIDKOWSKI Jerzy Dariusz: pozycja 3 : 0,27% (2 989 głosów)
- WOLSKA Aleksandra Monika: pozycja 4 : 0,27% (2 989 głosów)
- LIPIŃSKA-ZAREMBA Marta: pozycja 5 : 0,27% (2 989 głosów)
- KUNOWSKI Janusz: pozycja 6 : 0,27% (2 989 głosów)
- MARCINIAK Sławomir Leszek: pozycja 7 : 0,27% (2 989 głosów)
- RADZIEJEWSKI Paweł: pozycja 8 : 0,27% (2 989 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- STAROSIELEC Romuald Tadeusz: pozycja 1 : 0,08% (897 głosów)
- SIEROCKA Beata Grażyna: pozycja 2 : 0,08% (897 głosów)
- ZAJKOWSKI Piotr: pozycja 3 : 0,08% (897 głosów)
- WIEWIÓRKOWSKA Elżbieta: pozycja 4 : 0,08% (897 głosów)
- PIOTROWSKI Jan Maciej: pozycja 5 : 0,08% (897 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 9
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- HERBICH Tomasz Maciej: pozycja 1 : 2,74% (17 277 głosów)
- GAJADHUR Marta Magdalena: pozycja 2 : 2,74% (17 277 głosów)
- SUPERNAK Władysław: pozycja 3 : 2,74% (17 277 głosów)
- TOKARSKI Wacław Piotr: pozycja 4 : 2,74% (17 277 głosów)
- ZAJĄC-MARTIN Katarzyna Ewa: pozycja 5 : 2,74% (17 277 głosów)
- IWANÓW Czesława Maria: pozycja 6 : 2,74% (17 277 głosów)
- ROSOŁEK Agnieszka: pozycja 7 : 2,74% (17 277 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KOWALIŃSKI Aleksander Filip: pozycja 1 : 0,76% (4 818 głosów)
- WYSOCKI Jan Maciej: pozycja 2 : 0,76% (4 818 głosów)
- VERHEYEN Mikołaj Karol: pozycja 3 : 0,76% (4 818 głosów)
- GRASZKA Krzysztof: pozycja 4 : 0,76% (4 818 głosów)
- WARDAL Sylwana Kalina: pozycja 5 : 0,76% (4 818 głosów)
- PRZYBYSZ Adam: pozycja 6 : 0,76% (4 818 głosów)
- SIKORSKA Agnieszka: pozycja 7 : 0,76% (4 818 głosów)
- LUND Elżbieta Maria: pozycja 8 : 0,76% (4 818 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MUNIO Katarzyna Anna: pozycja 1 : 1,2% (7 590 głosów)
- WOŹNIAK Marcin Rafał: pozycja 2 : 1,2% (7 590 głosów)
- WRÓBLEWSKI Michał Paweł: pozycja 3 : 1,2% (7 590 głosów)
- PRANDOTA Radosław Lech: pozycja 4 : 1,2% (7 590 głosów)
- STARZYK Piotr Paweł: pozycja 5 : 1,2% (7 590 głosów)
- LASOTA Daria: pozycja 6 : 1,2% (7 590 głosów)
- SKUṔ Bohdan Janusz: pozycja 7 : 1,2% (7 590 głosów)
- CYWIŃSKA Jolanta Maria: pozycja 8 : 1,2% (7 590 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- WIŚLICZ-WĘGOROWSKI Konrad Wojciech: pozycja 1 : 1,43% (9 013 głosów)
- GOŁĘBIOWSKA Kamila: pozycja 2 : 1,43% (9 013 głosów)
- ZAJDEL Jakub Karol: pozycja 3 : 1,43% (9 013 głosów)
- BURZYŃSKA-KAWECKA Barbara Irena: pozycja 4 : 1,43% (9 013 głosów)
- NOWAK Mariusz Oskar: pozycja 5 : 1,43% (9 013 głosów)
- UŚPIEŃSKI Jakub Jerzy: pozycja 6 : 1,43% (9 013 głosów)
- PLANETA Paweł Wiktor: pozycja 7 : 1,43% (9 013 głosów)
- KUNERT Zuzanna Zofia: pozycja 8 : 1,43% (9 013 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JÓŹWIAK Jarosław Tomasz: pozycja 1 : 6,25% (39 446 głosów)
- CZERSKA Patrycja Anna: pozycja 2 : 6,25% (39 446 głosów)
- ŚNIEGOCKA-GOŹDZIK Aleksandra Julia: pozycja 3 : 6,25% (39 446 głosów)
- LIS Michał Piotr: pozycja 4 : 6,25% (39 446 głosów)
- KRZEMIEŃ Joanna: pozycja 5 : 6,25% (39 446 głosów)
- ŻÓŁTOWSKI Piotr Stanisław: pozycja 6 : 6,25% (39 446 głosów)
- CHOJNACKI Bartosz: pozycja 7 : 6,25% (39 446 głosów)
- GOGOL Magdalena Milena: pozycja 8 : 6,25% (39 446 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- JUREK Kinga Mariola: pozycja 1 : 0,43% (2 742 głosów)
- REDŁOWSKI Tomasz Zbigniew: pozycja 2 : 0,43% (2 742 głosów)
- WOLSKA Joanna Natalia: pozycja 3 : 0,43% (2 742 głosów)
- SAJDAKOWSKI Cezary Andrzej: pozycja 4 : 0,43% (2 742 głosów)
- KRÓLICZAK Aleksandra: pozycja 5 : 0,43% (2 742 głosów)
- ZIEMBA Bartosz Leon: pozycja 6 : 0,43% (2 742 głosów)
- WOLSKI Dominik Michał: pozycja 7 : 0,43% (2 742 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- SOBCZAK Małgorzata Hanna: pozycja 1 : 0,11% (704 głosów)
- SMOSZYŃSKI Adam: pozycja 2 : 0,11% (704 głosów)
- JABŁOŃSKA Grażyna Maria: pozycja 3 : 0,11% (704 głosów)
- JAROSZYŃSKI Karol Wacław: pozycja 4 : 0,11% (704 głosów)
- BUJAK Mariola Bożena: pozycja 5 : 0,11% (704 głosów)
- JABŁOŃSKI Jerzy: pozycja 6 : 0,11% (704 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 10
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŻEBROWSKA Alicja: pozycja 1 : 3,62% (20 767 głosów)
- MAZUREK Piotr: pozycja 2 : 3,62% (20 767 głosów)
- RYNKOWICZ Andrzej Ernest: pozycja 3 : 3,62% (20 767 głosów)
- MAKOWIECKI Bartosz: pozycja 4 : 3,62% (20 767 głosów)
- SZCZERBA Paweł Mirosław: pozycja 5 : 3,62% (20 767 głosów)
- GELAK-DEZÓR Henryka: pozycja 6 : 3,62% (20 767 głosów)
- SZYSZKO Lidia Helena: pozycja 7 : 3,62% (20 767 głosów)
- CIERPISZ Zbigniew Adam: pozycja 8 : 3,62% (20 767 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- TRĄBIŃSKI Zbigniew Józef: pozycja 1 : 0,69% (3 981 głosów)
- LESZCZYŃSKI Adam Tomasz: pozycja 2 : 0,69% (3 981 głosów)
- ROGULSKA Dominika Ewa: pozycja 3 : 0,69% (3 981 głosów)
- ZAGÓRSKI Sebastian: pozycja 4 : 0,69% (3 981 głosów)
- CZEBŁAKOW Michał Jerzy: pozycja 5 : 0,69% (3 981 głosów)
- WIELĄDEK Rafał Piotr: pozycja 6 : 0,69% (3 981 głosów)
- FORYŚ Edyta: pozycja 7 : 0,69% (3 981 głosów)
- KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna: pozycja 8 : 0,69% (3 981 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MISIEJKO Karolina: pozycja 1 : 0,9% (5 166 głosów)
- TROJANOWSKI Sławomir Michał: pozycja 2 : 0,9% (5 166 głosów)
- BOGIEL Teresa Maria: pozycja 3 : 0,9% (5 166 głosów)
- ZWIERZYŃSKI Maciej: pozycja 4 : 0,9% (5 166 głosów)
- MAJDECKA-STRZEŻEK Anna Danuta: pozycja 5 : 0,9% (5 166 głosów)
- WIECZOREK Maciej: pozycja 6 : 0,9% (5 166 głosów)
- MARCZAK Bartosz Rafał: pozycja 7 : 0,9% (5 166 głosów)
- DUDZIK Maria: pozycja 8 : 0,9% (5 166 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MENCWEL Jan Tomasz: pozycja 1 : 1,76% (10 099 głosów)
- BARTKOWSKA-MŁYNEK Emilia: pozycja 2 : 1,76% (10 099 głosów)
- POPŁAWSKA Julia: pozycja 3 : 1,76% (10 099 głosów)
- GOŁĄBEK Bartłomiej Szczepan: pozycja 4 : 1,76% (10 099 głosów)
- ŁUKASIEWICZ Michał: pozycja 5 : 1,76% (10 099 głosów)
- KUBIK Kamil Jacek: pozycja 6 : 1,76% (10 099 głosów)
- TRACZUK Aleksandra Daria: pozycja 7 : 1,76% (10 099 głosów)
- KAPTURKIEWICZ Oliwia: pozycja 8 : 1,76% (10 099 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SYBILSKI Tomasz Marcin: pozycja 1 : 4,99% (28 607 głosów)
- MICHALEC Beata Barbara: pozycja 2 : 4,99% (28 607 głosów)
- SZUSTEK Gabriela Beata: pozycja 3 : 4,99% (28 607 głosów)
- WUJASTYK Iwona: pozycja 4 : 4,99% (28 607 głosów)
- ZADROŻNY Marcin: pozycja 5 : 4,99% (28 607 głosów)
- GIERUSZ-JACHNIS Małgorzata: pozycja 6 : 4,99% (28 607 głosów)
- KOWALSKI Tomasz: pozycja 7 : 4,99% (28 607 głosów)
- DYMOWSKA Joanna Małgorzata: pozycja 8 : 4,99% (28 607 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY:
- KRZYZIŃSKA Małgorzata: pozycja 1 : 0,23% (1 343 głosów)
- GAWĘDA Marek: pozycja 2 : 0,23% (1 343 głosów)
- GOGOL-RYCZEK Emilia Maria: pozycja 3 : 0,23% (1 343 głosów)
- LAPS Robert Krzysztof: pozycja 4 : 0,23% (1 343 głosów)
- BORUTA Marek Zbigniew: pozycja 5 : 0,23% (1 343 głosów)
- BĄK Diana Magdalena: pozycja 6 : 0,23% (1 343 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI:
- SOBIECKI Daniel: pozycja 1 : 0,35% (2 007 głosów)
- KOSIŃSKA Beata: pozycja 2 : 0,35% (2 007 głosów)
- MULARCZYK Bartłomiej: pozycja 3 : 0,35% (2 007 głosów)
- WOLSKI Janusz: pozycja 4 : 0,35% (2 007 głosów)
- CZERNIAWSKI Roland Jakub: pozycja 5 : 0,35% (2 007 głosów)
- BESZCZYŃSKA Olga: pozycja 6 : 0,35% (2 007 głosów)
- WOLSKA Ewa Elżbieta: pozycja 7 : 0,35% (2 007 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- NITECKA Ewa Alicja: pozycja 1 : 0,08% (472 głosów)
- ROSA Ireneusz Paweł: pozycja 2 : 0,08% (472 głosów)
- KLEWICKA Emilia Bronisława: pozycja 3 : 0,08% (472 głosów)
- SAFINOWSKI Grzegorz: pozycja 4 : 0,08% (472 głosów)
- MALIK Jerzy: pozycja 5 : 0,08% (472 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Nowi ministrowie w rządzie Donalda Tuska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?